Company Logo


Зразки документів

Годинник

Наше життя

Усі періоди життя по-своєму чудові й неперевершені. Проте є особливий, найбільш захопливий і незабутній для кожної людини час – роки юності та молодості. Це пора поривань, пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших забаганок і сподівань.

Молодість – час резонансів, парадоксів, найбільшої амплітуди емоційних коливань, оскільки усе навколо нове, непізнане і здійснюється вперше. Заздалегідь невідомо, чим що завершиться, але це безформене, безмежне УСЕ як раз і хочеться посмакувати, потицяти і осягнути.

Додає азарту й захвату ще те, що в самому вирі подій, у яскравому калейдоскопі вражень і проходить формування особистості, професійне становлення та прийняття найбільш важливих для майбутнього рішень.

Наші студенти, молоді спеціалісти, науковці, творці – це окраса, надія і рушійна сила суспільства. Тож для молодих тілом і душею, для тих, хто живе повноцінно й дихає на повні груди, на кафедрі ТЕ та ТМ окрім життя за навчанням є і життя наповнене відпочинками, поїздками, конкурсами та змаганнями.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Powered by Joomla!®. Design by: Photography WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.